Gwarancje

Gwarancja producenta

 

Laptopy i drukarki różnią się tylko czasem jej trwania. Czas gwarancji określony jest w karcie gwarancyjnej. Większość kupionych u nas produktów działa bezawaryjnie przez lata. Jeśli jenak zdarzy się, że wykryjesz usterkę w trakcie okresu gwarancyjnego, zostanie ona szybko bezpłatnie usunięta. 

 

Gwarancja w systemie door-to-door

 

Po Twoim zgłoszeniu przesyłkę odbierze od Ciebie kurier i dostarczy ją pod wskazany adres. Wszelkie koszty z tym związne poniesiemy my lub producent sprzętu. Jest to tzw. gwarancja door-to-door.

 

Gwarancja satysfakcji

 

Technotop.pl gwarantuje 100% zadowolenia w przeciwnym razie kupujący ma możliwość zwrotu bądź wymiany na inny.

Możesz zwrócić kupiony sprzęt bez podania przyczyny. 

Chcemy, żebyś był zadowolony z zakupów w naszym sklepie. Pewien, że dokonałeś najlepszego wyboru z możliwych. Dlatego, jeżeli z jakichś powodów chcesz odstąpić od umowy, możesz to zrobić w ciągu 14 dni od otrzymania produktu. Możesz zwrócić kupiony sprzęt IT i otrzymać zwrot pieniędzy, bez podania przyczyny.

Jedyne, co musisz zrobić, to odesłać do nas laptop czy drukarkę w oryginalnym opakowaniu i takim samym stanie, w jakim otrzymałeś je od nas, czyli nowe i nieużywane.

Kiedy otrzymamy zwrócony przez Ciebie produkt, nasi informatycy sprawdzą i potwierdzą jego nienaruszony stan. Następnie zwrócimy Ci pieniądze – równowartość ceny produktu. Niestety, nie zwracamy kosztów wysyłki.

 

Więcej informacji o zwrotach znajdziesz w Regulaminie.

53