O sklepie

Najtańsze markowe laptopy i inny sprzęt IT

Laptopy, ultrabooki, tablety, drukarki i wiele innych rodzajów sprzętu. Dokładnie takie, jak chcesz. Wyjątkowo szybkie, wyjątkowo wytrzymałe, albo wyjątkowo lekkie.

Chcemy, żeby nasz sprzęt był komfortowy i niezawodny. Dlatego oferujemy sprzęt IT tylko renomowanych firm, takich jak.: HP, TOSHIBA, SONY, ACER, ASUS, APPLE. Ich produkty są starannie wykonane z materiałów wysokiej jakości. Dzięki temu są nie tylko szybkie i wydajne, ale – w porównaniu do innych marek – także mniej awaryjne.

Co to oznacza dla Ciebie?

Że oszczędzisz czas i pieniądze...

Oszczędzisz czas, bo na naszym sprzęcie będziesz pracować bez przestojów przez wiele lat. Oszczędzisz pieniądze, bo zamiast wydawać pieniądze na naprawy, albo zastąpienie uszkodzonego sprzętu nowym – zachowasz je. Nawet, jeżeli w którymś z kupionych u nas laptopów zdarzy się usterka, w okresie gwarancyjnym zostanie usunięta szybko i bezpłatnie.

Wybór sprzętu którejś z renomowanych marek zapewni Ci też bezpieczeństwo danych. Ze względu na małą awaryjność takiego sprzętu nie grozi Ci ich nagła utrata.

Możesz być wymagający w kwestii laptopa, a jednak kupić go tanio.

W naszym sklepie ceny są najniższe w Polsce. Tak postanowiliśmy 10 lat temu, kiedy zakładaliśmy ten sklep, tego się trzymamy. Możesz nam uwierzyć na słowo, albo sprawdzić ceny w porównywarkach. Przekonasz się, że nasze markowe laptopy czy drukarki są tańsze, niż te same modele sprzedawane w konkurencyjnych sklepach.

Dlatego, jeżeli chcesz kupić w dobrej cenie sprzęt IT, który będzie Ci służył przez lata, jesteś we właściwym miejscu.

Mamy powody, by sądzić, że nasze podejście do klientów jest tym, czego potrzebujesz.

Każdego dnia sprzedajemy dziesiątki laptopów, a 98% klientów poleca zakupy w naszym sklepie. Wśród naszych klientów są tysiące osób indywidualnych, setki firm i urzędów. Zobacz ich opinie.

Posiadamy Certyfikat Krajowego Rejestru Długów - wyróżnienie Rzetelna Firma. jesteśmy preferowanym partnerem HP i bezpośrednim partnerem firmy Dell.

Poproś o bezpłatną, profesjonalną pomoc w wyborze laptopa

6 powodów, dla których zakupy w naszym sklepie są bezpieczne

1. Dbamy o bezpieczeństwo danych

Dostęp do Twoich danych ze strony osób do tego niepowołanych jest praktycznie niemożliwy. Dane przechowujemy w jednej z najlepszych serwerowni w Polsce, która gwarantuje ich bezpieczeństwo. Nasi pracownicy zostali przeszkoleni w zakresie ochrony danych osobowych, a każdy etap zamówienia, który wymaga podania danych osobowych jest szyfrowany bezpiecznym kluczem.

2. Sprzedajemy i wysyłamy tylko pełnowartościowy sprzęt IT

Sprzedajemy markowy sprzęt IT, który zwykle pracuje niezawodnie. Jednak, żeby mieć pewność, że wysyłamy Ci pełnowartościowy produkt nasi informatycy dodatkowo sprawdzają jego sprawność tuż przed wysyłką.

3. Gwarantujemy, że Twój sprzęt IT dotrze do Ciebie bezpiecznie

Na czas wysyłki sprzęt IT pakowany jest tak, żeby nie uległ żadnym uszkodzeniom.

Mimo tego, że dokładamy wszelkich starań, żeby dotarł do Ciebie bezpiecznie, dodatkowo ubezpieczamy go na kwotę do 5 000 zł.

4. Nasza rzetelność jest obiektywnie potwierdzona

Uczciwie traktujemy klientów, pracowników i dostawców. Posiadamy Certyfikat Krajowego Rejestru Długów – wyróżnienie Rzetelna Firma.

5. Bezpieczne sposoby płatności

Sposoby płatności elektronicznych, jakie oferujemy klientom spełniają rygorystyczne międzynarodowe standardy bezpieczeństwa.

6. W każdej chwili jesteśmy do Twojej dyspozycji

Bez względu na to, czy masz pytanie związane z wyborem laptopa, albo innego sprzętu IT, jego zakupem czy obsługą, jesteśmy dostępni pod telefonem, na skypie, albo w naszym biurze. Zawsze możesz liczyć na naszą pomoc.

TECHNOTOP otrzymał numer rejestrowy w prowadzonym przez Główny Inspektorat Ochrony Środowiska rejestrze firm wprowadzających sprzęt na rynek (ustawa z dnia 29 lipca 2005 r. o zużytym sprzęcie elektrycznym i elektronicznym (Dz.U. Nr 180, poz. 1495))

53