Wysyłka

Nasze procedury gwarantują bezpieczną dostawę sprzętu IT.

Sądzimy, że bezpieczna dostawa produktów do klientów to podstawa istnienia sklepu internetowego. Dlatego traktujemy to jako jeden z trzech naszych priorytetów – pozostałe to sprzedawanie najtańszych markowych laptopów i bezpłatne, obiektywne doradztwo.

Żeby zagwarantować Ci otrzymanie sprawnego produktu opracowaliśmy szereg wewnętrznych procedur.

 

Po pierwsze, zawsze mamy pewność, że wysyłamy Ci pełnowartościowy produkt. Nasi informatycy wyjmują sprzęt z fabrycznych opakowań i sprawdzają ich sprawność.

 

Po drugie, przed wysyłką sprzęt IT pakujemy tak, żeby zapewnić mu najwyższe bezpieczeństwo w czasie transportu. Laptop pakowany jest w opakowanie fabryczne, zabezpieczone specjalną foliowo-powietrzną poduszką i grubym tekturowym kartonem. Dodatkowo owinięty jest czarną folią typu "stretch", która skutecznie ukrywa zawartość opakowania oraz zabezpiecza je przed wilgocią i zalaniem oraz oklejony taśmą firmową, oznakowany "ostrożnie szkło!".

 

Po trzecie, zawsze korzystamy z usług renomowanej firmy kurierskiej UPS. Gwarantuje ona dostarczenie przesyłki w ciągu 24 godzin od jej nadania.

 

Mimo tego, że dokładamy wszelkich starań, żeby produkt dotarł do Ciebie bezpiecznie, dodatkowo ubezpieczamy go na kwotę do 5 000 zł.

Zamówione produkty wysyłamy tak szybko, jak to możliwe – nie później niż następnego dnia roboczego po otrzymaniu zamówienia (w przypadku płatności za pobraniem), albo zaksięgowaniu wpłaty (przy przelewach on-line).

 

UPS odbiera od nas paczki każdego dnia roboczego do godz.14. Jeżeli przesyłka nadana jest w piątek, oczekuj jej w poniedziałek. 

 

Koszt paczki do 10 kg o wymiarach standardowych 40x30x20 cm przedstawia się następująco:

Wysyłka za pobraniem - 36 zł
Wysyłka przy opcji przedpłaty na konto - 20zł *
Wysyłka przy opcji raty - 20 zł *
Podany wyżej koszt należy doliczyć do wartości produktu.

* - Promocja - Przy zakupie powyżej 3000 zł, dostawa gratis.

53